Якість послуги манікюру на 50% залежить від інструменту майстра. Від несвоєчасного заточування може постраждати клієнт і, звичайно, репутація професіонала.

Щоб не відбувалися такі неприємності, і до вас завжди поверталися клієнти, необхідно періодично приносити ваш манікюрний інструмент на заточку.

Якщо ви досі в пошуках майстра із заточування, приносите нам свої манікюрні інструменти. Ми заточуємо будь-який інструмент для манікюру, різних виробників і практично в будь-якому стані.

Чому Ви можете довіряти Нам?

Заточка манікюрного інструменту — процес кропіткий. В нашій команді працюють тільки професіонали, у яких за спиною досвіду понад 15 років. Кожен майстер добре знає свою роботу і доводить процес до ідеалу.

Ми впевнені, що одного разу відвідавши наш сервісний центр, ви назавжди залишитеся з нами.

Який Манікюрний Інструмент Ми заточуємо?

  • щипці;

  • кусачки;

  • ножиці;

  • пушер (лопатка-топірець).

А також проводимо ремонт, заміну пружин, чистку інструменту, видаляємо іржу, розгинаємо ручки та налаштовуємо інструмент під руку майстра.

Добре заточений інструмент — це не тільки гострі грані, але і правильна форма полотен в цілому, завдяки якій майстру буде максимально комфортно працювати.

Які Переваги У Компанії Shark?

  • доступні ціни на послуги;

  • швидке виконання замовлення;

  • гарантія якості.

Компанія Shark піклується про кожного клієнта і його репутацію, тому заточка інструментів для манікюру виконується на вищому рівні та на сучасному обладнанні.

Ми гарантуємо, що після рук наших майстрів манікюрний і педикюрний інструмент почне працювати краще, ніж новий. А пальчики ваших відвідувачів ніколи не дізнаються, що таке заусениці після обрізного манікюру.

Ціни на заточку манікюрного інструменту у нас варіюються від 80 до 120 гривень.

Наші сервісні центри знаходяться у Дніпрі за адресою:

вул. Богдана Хмельницького 6-Г (Лівий Берег);

пр. Богдана Хмельницького 31-Д (Правий Берег).

А ще у нас є доставка по місту. Якщо ж ви з іншого міста, відправляйте інструмент через Нову Пошту.

Записатися можна онлайн, тут на сайті (синя кнопка в правому куті) або за телефонами:

Лівий берег:

38 (050) 558-49-54
38 (068) 669-14-24

Правий берег:

38 (063) 899-34-13
38 (067) 282-89-68